PISZĄ O NAS... Uczniowie powitali Chorwację w Unii Europejskiej, portal sadeczanin.info 28.06.2013

czytaj online

Konkursem plastycznym młodzież starosądeckiego gimnazjum zaakcentowała przyszłe wejście Chorwacji do UE.

1 lipca 2013 Chorwacja wstąpi do Unii Europejskiej. Z tego względu młodzież naszego gimnazjum wzięła udział w ogólnopolskim konkursie na najciekawszą formę artystyczną prezentującą Chorwację w kontekście jej wstąpienia do Unii Europejskiej pod hasłem „Witamy Chorwację w Unii Europejskiej” ogłoszonym przez Polską Fundację im. Roberta Szumana oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce pod honorowym patronatem Ambasady Republiki Chorwacji w Polsce – mówi Beata Damasiewicz, nauczyciel języka angielskiego, która wraz z Justyną Tyka, nauczycielem plastyki była koordynatorem przedsięwzięcia na szczeblu szkolnym.
Wyniki konkursu na szczeblu szkolnym wyglądają następująco:
I miejsce:
Paulina Tokarczyk, kl. Ie
II miejsce:
Joanna Ćwik, kl. Id
Dorota Nalepa, kl.Ie
wyróżnienia na szczeblu szkolnym:
Alicja Wójcik, kl. 2d
Anna Gałysa, kl. 2d