• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

TURNIEJ ORLIKA VOLLEYMANIA 2012 - ELIMINACJE DO FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

13.09.2012 na obiekcie wielofunkcyjnym Orlik przy ul. Bandurskiego 14 został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej Orlik Volleymania w kategorii dziewcząt rocznik 1997-1998 oraz dziewcząt rocznik 1999-2000. Otwarcia turnieju dokonał dyrektor Gimnazjum im. J. Słowackiego w Starym Sączu mgr Stanisław Majca.

Zawody zostały rozegrane na trzech boiskach.
W turnieju wzięło udział 15 zespołów: 8 w kategorii I oraz 7 w kategorii II. W sumie w zawodach wzięło udział 97 zawodniczek, 7 trenerów, 3 sędziów  i 4 sędziny pomocnicze.
Zespoły zostały podzielone na grupy w których rozegrały 12 meczy. Dwa pierwsze zespoły awansowały do półfinałów rozegranych na „krzyż”.
W sumie zostało rozegranych 32 mecze.
W trakcie zawodów drastycznie pogorszyły się warunki atmosferyczne (opady deszczu i tem. 12 stopni C). Trenerzy zespołów występujących w turnieju podjęli decyzję o dokończeniu go na sali gimnastycznej przy Gimnazjum im. J. Słowackiego w Starym Sączu. Umotywowane to było tym, że zespoły przyjechały z odległych miejscowości (Lisia Góra - 90 km, Bobowa - 50 km, Krynica - 50 km) i powtarzanie turnieju nie doszłoby do skutku.
Wszystkie zespoły zostały nagrodzone pamiątkowymi koszulkami i dyplomami dostarczonymi przez organizatorów.
Organizatorem Turnieju był nauczyciel Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu, mgr Janusz Pasiut. Zawody przygotowywało również 5 wolontariuszy.
  
Dziewczęta rocznik 1997-1998
 
Drużyny startujące w turnieju
 
1.    UKS LISEK  LISIA GÓRA
Trener: MAŁGORZATA STOKŁOSA 
2.    MUKS POPRAD STARY SĄCZ 3
                                    Trener: JANUSZ PASIUT 
       3.    SANDECJA NOWY SĄCZ
Trener: ANDRZEJ POTONIEC 
4.    UKS DWÓJKA KRYNICA
Trener: DAWID GOMÓŁKA  
5.    MUKS POPRAD STARY SĄCZ 1
Trener: JANUSZ PASIUT 
6.    ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 BOBOWA
Trener: MAGDALENA SOWA  
7.   MUKS POPRAD STARY SĄCZ 2
Trener: JANUSZ PASIUT  

Klasyfikacja końcowa 

1 miejsce MUKS POPRAD STARY SĄCZ 1  
Trener: JANUSZ PASIUT 
1. MICHALAK MAGDALENA
2. CSORICH PATRYCJA
3. KONIECZNY ALEKSANDRA
4. TOMASIAK KAMILA
5. MACHAŁOWSKA ALEKSANDRA
6. LECHOWICZ JOANNA
7. PELC MARZENA
8. DORULA EWA
                                      
2 miejsce SANDECJA NOWY SĄCZ
                    Trener: ANDRZEJ POTONIEC
1. PIWOROWICZ ANNA
2. CHOMA KINGA
3. MAJOWSKA ALEKSANDRA
4. WOJTA MAGDALENA
 
 3 miejsce ZESPÓŁ SZKŁÓŁ NR 1 BOBOWA
Trener: MAGDALENA SOWA 
1. GUCWA AGNIESZKA
2. ABRAM ANNA
3. WOJTAROWICZ GABRIELA
4. SMOSZNA DOMINIKA
5. DULĘBA KAROLINA
6. FLĄDRO KATARZYNA
7. MUCHA JOANNA
8. LIGĘZA PATRYCJA
 
4 miejsce  UKS DWÓJKA KRYNICA
5 miejsce  UKS LISEK  LISIA GÓRA
6 miejsce  MUKS POPRAD STARY SĄCZ 2  
7 miejsce  MUKS POPRAD STARY SĄCZ 3   
 
 
Dziewczęta rocznik 1999- 2000
 
Drużyny startujące w turnieju 
1.   UKS LISEK LISIA GÓRA
                                                    Trener: KATRZYNA JANISZEWSKA - RUSEK  
 
2.     SOS 1GIMNAZJUM STARY SĄCZ
Trener: JANUSZ PASIUT  
3.     SANDECJA 1 NOWY SĄCZ
Trener: ANDRZEJ POTONIEC 
4.    UKS DWÓJKA KRYNICA
Trener: DAWID GOMÓŁKA  
5.     MUKS POPRAD STARY SĄCZ  
Trener: JANUSZ PASIUT  
6.    ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 BOBOWA
Trener: MARTA NIEPSUJ 
7.   SOS 2 GIMNAZJUM STARY SĄCZ  
Trener: JANUSZ PASIUT     
      8. SANDECJA 2 NOWY SĄCZ
                                                           Trener: ANDRZEJ POTONIEC 

 

Klasyfikacja końcowa
 
1 miejsce ZESPÓŁ SZKŁÓŁ NR 1 BOBOWA                                                            
Trener: MARTA NIEPSUJ 
1. IWAŃSKA KATARZYNA
2. BAJERSKA ALEKSANDRA
3. MAGIERA ANETA
4. JAWORECKA PATRYCJA
5. MUCHA JULIA
6. KRÓL DIANA
7. WITEK WERONIKA
8. KOPEK DOMINIKA
 
2 miejsce SANDECJA 2 NOWY SĄCZ
                                                             Trener: ANDRZEJ POTONIEC  
1. TOKARCZYK KATARZYNA
2. WOJTA   KAROLINA
3. BEREZOWSKA KSYMENA
4. JANCZYK LAURA
  
3 miejsce SOS 2 GIMNAZJUM STARY SĄCZ 
                                                                  Trener: JANUSZ PASIUT 
1. SADAK OLGA
2. SOBOŃ KLAUDIA
3. ŻABECKA AGNIESZKA
4. KARWALA NATALIA
5. CITAK JOANNA
6. KRÓL IZABELA
7. KWICZALA MARZENA
8. KOŁBON ANETA
 
4 miejsce  SANDECJA 1 NOWY SĄCZ
5 miejsce  SOS 1 GIMNAZJUM STARY SĄCZ  
6 miejsce  UKS DWÓJKA KRYNICA
7 miejsce  MUKS POPRAD STARY SĄCZ 
8 miejsce  UKS LISEK LISIA GÓRA
 
 
GRATULUJEMY!
 
 
 

 

Autor: Janusz Pasiut
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.