• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

TURNIEJ ORLIKA VOLLEYMANIA 2012 - FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniach 1-2 października 2012 r. na hali sportowej przy Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu odbył się Finał Wojewódzki w ramach Turnieju Orlik Volleymania 2012 w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców . Otwarcia turnieju dokonał dyrektor Gimnazjum im. J. Słowackiego w Starym Sączu - mgr Stanisław Majca. Organizatorem zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego – mgr Janusz Pasiut. Podczas imprezy pomagała również grupa wolontariuszy z naszego gimnazjum.

Wyniki:
 
Dziewczęta 99/00
 
Grupa A:
UKS Setbol Oświęcim - ZS 1 Bobowa 0 : 2 ( 5:15 , 7:15 )
Czarny Dunajec - ZSG Nowa Wieś 0 : 2 ( 10:15, 2:15)
ZS 1 Bobowa - ZSG Nowa Wieś 2 : 0 (15:5 , 15:6 )
UKS Setbol Oświęcim - Czarny Dunajec 2 : 0 (15:10 , 15:1)
Czarny Dunajec - ZS 1 Bobowa 0 : 2 (1:15 , 3:15)
ZSG Nowa Wieś - UKS Setbol Oświęcim 1 : 2 (12:15 , 15:11 , 3:15 )
Grupa B:
SOS 1 Stary Sącz - Spływ Sromowce 2 : 1 ( 10:15 , 15:5 , 15:10 )
SOS 2 Stary Sącz - Pogoń Proszowice 2 : 0 ( 16:14 , 15:3 )
Spływ Sromowce - Pogoń Proszowice 0 : 2 (8:15 , 11:15 )
SOS 1 Stary Sącz - SOS 2 Stary Sącz 0 : 2 (7:15 , 12:15)
SOS 2 Stary Sącz - Spływ Sromowce 2 : 0 ( 15:1 , 15:8 )
Pogoń Proszowice - SOS 1 Stary Sącz 1 : 2 ( 12:15 , 15:12 , 12:15 )
Półfinały:
ZS 1 Bobowa - SOS 1 Stary Sącz 2 : 0 ( 15:9 , 15:3 )
UKS Setbol Oświęcim - SOS 2 Stary Sącz 2 : 0 ( 15:11, 16:14 )
Mecz o III Miejsce:
SOS 1 Stary Sącz - SOS 2 Stary Sącz 1 : 2 ( 15:8 , 6:15 , 11:15 )
Finał:
ZS 1 Bobowa - UKS Setbol Oświecim 2 : 0 ( 15:4 , 15:5 )
 
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA :
I – ZS 1 Bobowa
II – UKS Setbol Oświęcim
III – SOS 2 Stary Sącz
IV – SOS 1 Stary Sącz
 
Chłopcy 99/00
SKPS Dunajec Nowy Sącz - Spływ Sromowce 2 : 0 ( 15:4, 15:0 )
Kęcki Kęty - PG Jadowniki 0 : 2 ( 5:15 , 6:15 )
Spływ Sromowce - PG Jadowniki 0 : 2 ( 0:15 , 0:15 )
SKPS Dunajec Nowy Sącz - Kęcki Kęty 2 : 0 (15:2 , 15:4 )
Kęcki Kęty - Spływ Sromowce 2 : 0 ( 15:3 , 15:8 )
SKPS Dunajec Nowy Sącz - PG Jadowniki 0 : 2 ( 12:15 , 14:16 )
 
Klasyfikacja końcowa :
1. PG Jadowniki
2. SKPS Dunajec Nowy Sącz
3. Kęcki Kęty
4. Spływ Sromowce
 
Dziewczęta 97/98
GRUPA A :
MUKS Poprad Gim Stary Sącz - Gim Sucha Beskidzka 2 : 0
MUKS Poprad Gim Stary Sącz II - ZSG Nowa Wieś 0 : 2
Gim Sucha Beskidzka - ZSG Nowa Wieś 0 : 2
MUKS Poprad Gim Stary Sącz - MUKS Poprad Gim Stary Sącz II 2 : 0
MUKS Poprad Gim Stary Sącz II - Gim Sucha Beskidzka 0 : 2
ZSG Nowa Wieś - MUKS Poprad Gim Stary Sącz 0 : 2
Grupa B:
UKS Setbol Oświęcim - Gim Brzesko 2 : 0
Gim Maniów - Pogoń Proszowice 0 : 2
Pogoń Proszowice - Gim Brzesko 2 : 0
Gim Maniów - UKS Setbol Oświęcim 0 : 2
UKS Setbol Oświęcim - Pogoń Proszowice 0 : 2
Gim Brzesko - Gim Maniów 2 : 0
Półfinały:
MUKS Poprad Gim Stary Sącz - UKS Setbol Oświęcim 2 : 0
ZSG Nowa Wieś - Pogoń Proszowice 1 : 2
Mecz o III Miejsce:
UKS Setbol Oświęcim - ZSG Nowa Wieś 2 : 0 
Finał:
MUKS Poprad Gim Stary Sącz - Pogoń Proszowice 2 : 1 
 
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA :
I – MUKS Poprad -Gimnazjum Stary Sącz
II – Pogoń Proszowice     
III – UKS Setbol Oświęcim
IV – ZSG Nowa Wieś

Chłopcy 97/98
GRUPA A:
Gim Maniów - Joker Oświęcim 0 : 2
ZS Bobowa - Czarny Dunajec 2 : 0
Joker Oświęcim - Czarny Dunajec 2 : 0
Gim Maniów - ZS Bobowa 0 : 2
ZS Bobowa - Joker Oświęcim 2 : 1
Czarny Dunajec - Joker Oświęcim 2 : 1
GRUPA B:
SKPS Dunajec MPW Nowy Sącz - PG 2 Brzesko 2 : 0
SKPS Dunajec MPW Nowy Sącz - Kęcki Kęty 2 : 0
PG 2 Brzesko - Kęcki Kęty 2 : 0
Półfinały:
ZS Bobowa - PG 2 Brzesko 2 : 0
Joker Oświęcim - SKPS Dunajec MPW Nowy Sącz 0 : 2
Mecz o III Miejsce:
Joker Oświęcim - PG 2 Brzesko 2 : 0
Finał:
SKPS Dunajec MPW Nowy Sącz ZS Bobowa 2 : 0


KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

I – SKPS Dunajec MPW Nowy Sącz   
II - ZS Bobowa          
III – Joker Oświęcim
IV – PG 2 Brzesko
 
GRATULUJEMY!
 

Zapraszamy do galerii zdjęć



Autor: Janusz Pasiut
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.