Akcja charytatywna Szkolnego Koła Wolontariatu

27 października 2012 r. trzydziestoosobowa grupa wolontariuszy naszego gimnazjum we współpracy ze Stowarzyszeniem Sursum Corda z Nowego Sącza wzięła udział w akcji charytatywnej na rzecz dzieci i podopiecznych Sądeckiego Centrum Wolontariatu. Zbiórka prowadzona była na podstawie decyzji Marszałka Województwa Małopolskiego. Akcja polegała na pomocy przy pakowaniu zakupów przy kasach supermarketu Real. Wszystkim tym, którzy wzięli udział w akcji należą się szczególne podziękowania bowiem ich dyżur trwał w godzinach od 1200 do 1930. Ich postawa wzbudzała uznanie i sympatię kupujących i opiekunów.

Opiekunowie:
Małgorzata Koszyk