Ostatnia sesja egzaminacyjna na Kartę Motorowerową

2 listopada odbyła się ostatnia w gimnazjum sesja egzaminacyjną na Kartę Motorowerową. <czytaj: Zmiana przepisów> W czasie egzaminu gimnazjaliści mieli do pokonania trasę slalomu i "ósemki".

Egzaminator, p. Agnieszka Obrzud zwracała, w szczególności, uwagę na aspekt bezpieczeństwa. Egzaminowani mieli za zadanie, nie tylko przejechać wyznaczoną trasę, ale również poczuć się jak w ruchu ulicznym, w czasie którego należy zachowywać się zgodnie z przepisami Ustawy o Ruchu Drogowym.

Z 19 osób, które przystąpiły do egzaminu na Kartę Motorowerową, cały egzamin, czyli część teoretyczną i praktyczną zaliczyło 14 osób.
Gratulujemy

Autor: Agnieszka Obrzud