Przedświąteczna akcja charytatywna

W dniu 2 grudnia 2012 r. młodzież naszej szkoły działająca w grupie Liderów Promocji Zdrowia oraz w Klubie Wolontariatu rozpoczęła przedświąteczną akcję charytatywną.
Dzięki zrozumieniu i akceptacji księży: Marka Tabora – proboszcza parafii św. Elżbiety i Janusza Ryby – proboszcza parafii p. w. Miłosierdzia Bożego zorganizowaliśmy kiermasz kartek świątecznych, wykonanych przez uczniów na zajęciach szkolnych.
Akcja kontynuowana będzie na wywiadówce szkolnej w dniu 10 grudnia 2012 r., na którą przygotujemy kiermasz ciast i kartek świątecznych.
Dziękujemy za okazane wsparcie i każdą pomoc udzieloną potrzebującym uczniom naszej szkoły.

Pedagog szkolny, Wolontariusze

Autor: Małgorzata Koszyk