Podsumowujemy przedświąteczne akcje charytatywne

Po przeprowadzonych akcjach charytatywnych: „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, „Kiermasz ciast i samodzielnie wykonanych kartek świątecznych”, „Góra Grosza” udało nam się zgromadzić fundusze, które mogliśmy przeznaczyć na:

· rehabilitację naszej uczennicy Kasi Dz., która uległa ciężkiemu, komunikacyjnemu wypadkowi,
· przygotowanie 20 świątecznych paczek mikołajkowych dla uczniów naszej szkoły,
· zakup podręczników do biblioteki w celu udostępniania ich uczniom, których nie stać na ich kupno.
Dziękujemy za wspaniałomyślność, każdy wkład pracy i dar serca. W myśl wypowiedzi kardynała Stefana Wyszyńskiego: „ Z drobiazgów życiowych wykonanych wielkim sercem powstaje wielkość człowieka” każda nawet najmniejsza pomoc drugiemu człowiekowi przynosi radość innym i nam samym.
Nad przebiegiem akcji czuwała pani Małgorzata Koszyk z pomocą pań Anny Liburskiej – pielęgniarki szkolnej i Haliny Madziar – bibliotekarza.

Autor: Małgorzata Koszyk, wolontariusze
Komentarze :Dodaj komentarz