Zajęcia integracyjne w klasach pierwszych

Od dnia 10.09.2013 roku uczniowie klas I gimnazjum biorą udział w zajęciach integracyjnych, prowadzonych przez Liderów Promocji Zdrowia pod kierunkiem pedagoga szkolnego - pani Małgorzaty Koszyk. Zajęcia pomagają uczniom klas pierwszych zaadoptować się w nowym środowisku szkolnym. Uczniowie poznają wzajemnie swoje zainteresowania, marzenia, oczekiwania wobec nowych klas i szkoły. Na zajęciach Liderzy Promocji Zdrowia podkreślają, jak ważne jest budowanie pozytywnych relacji bez agresji i przemocy.

Zajęcia integracyjne w klasie Ie - wychowawca: mgr Małgorzata Maśko

Autor: Marta Kuchnia - uczennica klasy 3b gimnazjum