Turniej ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska w Piłce Nożnej Chłopców

16 września 2013 r. na Orliku w Starym Sączu odbyły się zawody w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska. Była to pierwsza tura eliminacji do rozgrywek wyższego szczebla.
Do rozgrywek przystąpiły zespoły ze szkół gimnazjalnych z Gołkowic i Łomnicy oraz ze Starego Sącza. W drużynie ze Starego Sącza o nazwie „Bryjowioki” grali uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum. Byli to: Tokarczyk Kacper, Kamiński Łukasz, Dobrowolski Jakub i Szewczyk Bartłomiej.
Zespół „Bryjowioki” wygrał mecz z drużyną z Gimnazjum z Gołkowic 4:3, zremisował z uczniami z Gimnazjum z Łomnicy. Dzięki większej ilości strzelonych bramek to właśnie nasi reprezentanci zajęli I miejsce i zakwalifikowali się do rozgrywek wyższego szczebla.

Opiekun drużyny: mgr Maciej Rejowski

Gratulujemy!