II Runda Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska w Piłce Nożnej Chłopców

20 września 2013 r. uczniowie klas I naszego gimnazjum brali udział  w II rundzie Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach brały udział zespoły z Gimnazjum z Krynicy, Chełmca, Gołkowic i Powroźnika.

Nasi uczniowie zgłoszeni jako zespól „Bryjowiaki” pokonali w pierwszym meczu reprezentację z Gimnazjum z Powroźnika - wynik 2:0. W kolejnym meczu ulegli uczniom ze szkoły z Krynicy. Dzięki dużej mobilizacji zespołu udało się im wygrać dwa kolejne mecze z uczniami z Gimnazjum z Chełmca i z Gołkowic. W ostatecznej klasyfikacji zwyciężyli uczniowie naszej szkoły zajmując I miejsce.

Drużyna Gimnazjum im. J. Słowackiego w Starym Sączu będzie reprezentować nasz region w rozgrywkach na kolejnym etapie tego turnieju.

Skład reprezentacji naszego gimnazjum:
Tokarczyk Kacper
Dobrowolski Jakub