Finały Wojewódzkie IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Piłce Nożnej

02.10.2013 r. na boisku Orlika w Mszanie Dolnej odbyły się finały wojewódzkie IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Uczniowie naszej szkoły brali w nich udział z powodu dyskwalifikacji zespołu z Gimnazjum z Krakowa, który miał skład niezgodny z regulaminem. W ostatecznej klasyfikacji Turnieju w Jazowsku przesunęli się na 2 miejsce i tym samym awansowali do następnych rozgrywek.

W kolejnym etapie tych zawodów, reprezentacja naszego gimnazjum w grupie eliminacyjnej przegrała ze „Smerfami” z Chrzanowa 1:3, pokonała zespoły z Gimnazjum z Olkusza 3:0 i z Gimnazjum z Myślenic 5:3. W półfinale Turnieju została pokonana przez UKS Szalową 4:1, a w meczu o 3 miejsce wygrała ponownie z Myślenicami 2:1.

Skład drużyny:
Tokarczyk Kacper
Dobrowolski Jakub
Szewczyk Bartłomiej
Krzyżak Adrian
Łacniak Dawid
Król Michał
Kamiński Łukasz
 Jan Rejowski
Florian Wojciech
Wastag Adrian

„Jest to jeden z większych sukcesów naszej szkoły w ostatnich latach. Chcę pogratulować tym młodym sportowcom, którzy wywalczyli 3 miejsce w naszym województwie. Uczniowie oprócz pięknego pucharu i brązowych medali otrzymali komplet sportowy za udział w tym finale wojewódzkim. Myślę, że było to wspaniałe przeżycie i pozostanie na długo w naszej pamięci”.
trener : mgr Maciej Rejowski

GRATULUJEMY!