Gminny i Międzygminny Turniej Dziewcząt i Chłopców w Piłce Halowej

8 października 2013 r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Barcicach odbył się Gminny Turniej Dziewcząt i Chłopców w Piłce Halowej. W obydwu kategoriach, na zawody zgłosili się uczniowie z Gimnazjów: z Barcic, Gołkowic, Prywatnego Gimnazjum ze Starego Sącza i Gimnazjum im. J. Słowackiego ze Starego Sącza.

W wyniku przeprowadzonych rozgrywek reprezentacja dziewcząt z naszego gimnazjum zajęła 3 miejsce ulegając uczennicom z Barcic i Prywatnego Gimnazjum ze Starego Sącza. Drużyna chłopców zwyciężyła i zajęła 1 miejsce. W wyniku osiągniętego sukcesu reprezentacja naszego gimnazjum awansowała do Zawodów Międzygminnych.

Turniej Międzygminny odbył się 10 października 2013 r. na nowoczesnej hali sportowej w Rytrze. Reprezentacja naszej szkoły przegrała z uczniami z Gimnazjum z Łącka, zremisowała z drużyną z Gimnazjum z Rytra i ostatecznie zajęła 3 miejsce.

Skład drużyny dziewcząt:
Pierzga Joanna