Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Święta Niepodległości

12 listopada 2013 r. na Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportów i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Święta Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowała drużyna siatkarek z klasy sportowej, która w wyniku zaciętej rywalizacji zajęła I miejsce. Na kolejnych miejscach uplasowały się reprezentacje z następujących szkół: Gimnazjum nr 9 z Nowego Sącza – II miejsce, Gimnazjum nr 11 – III miejsce i Gimnazjum z Barcic – IV miejsce.

Skład drużyny naszej szkoły:
Paulina Tokarczyk
Natalia Błaszczyk