Zajęcia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

W naszej szkole od kilku lat jest organizowana prelekcja na temat pierwszej pomocy przedmedycznej. Przedstawiają ją ratownicy medyczni z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu z opiekunem Panią mgr Urszulą Cisoń-Apanasiewicz. Jest ona kierowana do młodzieży klas pierwszych. Ma¤na celu ukazanie jak ważna jest znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy, ponieważ każdy z nas może się znaleźć w sytuacji, w której należy udzielić nagłej pomocy. Nie każdy jednak wie jak należy się zachować.

W bieżącym roku szkolnym zajęcia odbyły się 14.11.2013 roku. Za¤ich¤przygotowanie odpowiadały panie: pielęgniarka Anna Liburska, oraz mgr Ewa Załubska i mgr Małgorzata Koszyk.

Zapraszamy do galerii zdjęć  (fot. Monika Turek-Pelc)

Autor: Ewa Załubska