UCZNIOWIE PISZĄ... Wręczenie certyfikatów Szkoły Promującej Bezpieczeństwo

13 listopada br. w Komendzie Miejskiej Policji w¤Nowym Sączu odbyło się wręczenie certyfikatów bezpieczeństwa. Dostało je kilka szkół a nasze gimnazjum otrzymało przedłużenie certyfikatu. Na¤miejscu nie obyło się także bez reporterów z radia i¤telewizji. Kilka uczennic z Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego oraz pani pedagog Małgorzata Koszyk zostały poproszone o udzielenie wywiadu, w¤którym wypowiadały się na temat¤bezpieczeństwa w naszej szkole.

Po uroczystym rozdaniu certyfikatów i nagród, nasi koledzy i koleżanki odegrali przedstawienie pt.: 'Opowieść Wigilijna', w której poruszyli ważny problem - narkotyków. Spektakl był przygotowany przez p. Wiolettę Nowak, p. Zofię Trzcińską oraz p. Joannę Pabian-Rams.

Udany występ został nagrodzony brawami, po których nastąpiło pamiątkowe zdjęcie aktorów: Katarzyny i Kingi Kurowskich, Kamili Jaśkiewicz, Klaudii Pyki, Karola Biskupa, Bartłomieja Chruślickiego, Jana Rejowskiego, Izabelli Pulit, Bartłomieja i Michała Szewczyk, Adama Wojtas, Karola Nakielskiego, Sylwii Nowak, Łukasza Kamińskiego i¤Macieja Trzcińskiego.

Gdy uroczystość się zakończyła młodzież wraz z opiekunami zwiedziła Komendę Miejskiej Policji, m.in strzelnicę i cele dla aresztowanych.

fot. http://nowy-sacz.policja.gov.pl

Autor: Katarzyna Kurowska, Kamila Jaśkiewicz