Sądecka Liga Piłki Siatkowej Chłopców

13 listopada 2013 r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w rozgrywkach Sądeckiej Ligi Piłki Siatkowej Chłopców. Zawody odbywały się na Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportów i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu. Były one kontynuacją turnieju z 22 października 2013 r., podczas którego reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce w swojej grupie. W kolejnym etapie nasi uczniowie rywalizowali z drużynami z Gimnazjum nr 2 i nr 9 z Nowego Sącza oraz z rówieśnikami z Gimnazjum z Laskowej. W klasyfikacji końcowej zajęli 3 miejsce.

Szkołę reprezentowali:

Jakub Pyrczak