Turniej Piłki Halowej Chłopców

Tradycją lat ubiegłych w dniu 12 listopada 2013 r. na hali sportowej naszego gimnazjum odbył się Turniej Piłki Halowej Chłopców z okazji 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.  Przez cały dzień rywalizowały ze sobą reprezentacje poszczególnych klas w swoich grupach wiekowych. Zawody rozgrywane były system „każdy z każdym”.

Klasyfikacja końcowa :
Klasy 1
I miejsce - kl.1c
II miejsce - kl.1d
III miejsce -kl.1a
IV miejsce - kl.1b
Klasy 2
I miejsce - kl.2b
II miejsce - kl.2d
III miejsce - kl.2c
IV miejsce - kl.2a
Klasy 3
I miejsce - kl.3d
II miejsce - kl.3a
III miejsce - kl.3c
IV miejsce - kl.3b
Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: pani Małgorzata Maśko i pan Maciej Rejowski oraz sekcja sportowa HRS : Piotr Opyd  i Jakub Pyrczak.
W finale zagrały najlepsze reprezentacje z klas 1, 2 i 3.
I miejsce - klasa 3d
II miejsce - klasa 2b