UWAGA - nowe zadanie w strefie ucznia (język angielski)

W strefie ucznia został zamieszczony quiz przez p. Agnieszkę Obrzud,  związany z krótkim filmem, który można również obejrzeć po kliknięciu w link. Zachęcam do rozwiązania quizu i przesłania wyniku.

Przypominam również, iż w zakładce STREFA UCZNIA znajdują się materiały pomocne w nauce języka angielskiego przygotowane przez p. Agnieszkę Obrzud. Wszelkie pytania odnośnie materiałów można kierować na adres gimn@o2.pl lub osobiście w szkole.

Zachęcam do wykonywania zadań zamieszczonych w strefie ucznia a także do oglądania krótkich filmików na temat Nowego Jorku i San Francisco. Do kilku z nich zamieszczono zadania, które warto rozwiązać.

W strefie ucznia znajduje się również informacja jak nagrywać dialogi z podręcznika przy użyciu programu audacity.

Autor: Agnieszka Obrzud