Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców

Tradycyjnie, jak co roku 28 listopada w naszym gimnazjum odbyły się Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Chłopców. W turnieju rywalizowało 21 uczniów. Byli to najlepiej grający przedstawiciele poszczególnych klas. Rozgrywki odbywały się w grupach 4 lub 5 osobowych, a dwóch najlepszych z każdej grupy trafiło do finału.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. Marczyk Wiktor 2b
2. Pawlik Mariusz 3c
3. Opyd Piotr 3d
4. Jabłoński Michał 3d
5. Orłowski Szymon 1d
6. Węgrzyn Paweł 1c
7. Sekuła Jakub 1d
8. Kostrzeba Krystian 3c
9. Marduła Przemysław 2b
10. Pyrczak Jakub 3d

Sześciu najlepszych zawodników będzie reprezentowało naszą szkołę na zawodach gminnych w Gimnazjum w Przysietnicy.
Zawody zorganizował: pan Maciej Rejowski , nauczyciel wych. fizycznego.

Autor: Maciej Rejowski