• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

PISZĄ O NAS... Przegląd Twórczości Muzycznej Jana Joachima Czecha, portal sadeczanin.info, 16.12.2013


czytaj online

Grand Prix dla Justyna Zawiślan z Zespołu Szkół w Wielogłowach. Pod patronatem starosty Jana Golonki odbył się w Starym Sączu Powiatowy Przegląd Twórczości Muzycznej Jana Joachima Czecha.

Jury w składzie: Ludwik Czech i Jarosław Kuśnierz po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać:
GRAND PRIX – Justyna Zawiślan – Zespół Szkół w Wielogłowach
W kategorii Wokaliści:
I miejsca Jan Biel – Samorządowe Gminne Przedszkole w Bereście
Natalia Bandyk – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
II miejsce Faustyna Kurnyta – Publiczne Gimnazjum w Bereście
III miejsce Kinga Berowska – Gimnazjum w Starym Sączu
Wyróżnienia Maria Hejnold – Gimnazjum w Starym Sączu

Wiktoria Obrzut – Prywatne Gimnazjum w Starym Sączu
W kategorii Instrumentaliści:
I miejsca Magdalena Kantor – Zespół Szkół w Siedlcach
Jakub Gałysa – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
II miejsce Dorota Król – Gimnazjum w Starym Sączu (trąbka)
III miejsca Dawid Faron – Ognisko Muzyczne Gminnego Ośrodka Kultury w Kamienicy
Paweł Łazarczyk – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu
Wyróżnienia Sebastian Faron – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu
Karolina Dudar – Gimnazjum w Starym Sączu
W kategorii Duety:
I miejsce Joanna Klejdysz i Paulina Rogóż – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju
II miejsce Emilia i Kinga Stawiarskie – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piwnicznej-Zdroju
W kategorii Trio:
I miejsce TRIO wokalne – Zespół Szkół w Siedlcach
II miejsce Zespół BACK TOMORROW- Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
W kategorii Zespoły:
I miejsca Kapela GÓRALSKA – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Zespół BOŻE NUTKI – Parafia p. w. W. N. M. P. w Wielogłowach
Kapela FIYRLOKI – Gminny Ośrodek Kultury w Łącku
Kapela JEDLICKA – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Piwnicznej-Zdroju
Zespół wokalny – Zespół Szkół Nr 2 w Kamionce Wielkiej
Zespół wokalny – Zespół Szkół w Barcicach
II miejsca Zespół instrumentalny CANTABILE – Szkoła Muzyczna I st. w Starym Sączu
Zespół TRAYKOTY – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Zespół STAROSĄDECZANIE – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starym Sączu
Zespół fletowy VOX BUCOVIENSIS – Centrum Kultury w Korzennej
III miejsce Zespół BIAŁO-NIEBIESKIE – Zespół Szkół Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu
Wyróżnienie Zespół – Gimnazjum w Starym Sączu

(JB)
Fot. PMDK w Starym Sączu

Autor: Admin
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.