• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym


9 kwietnia 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Józefa Tischnera w Starym Sączu odbył się etap gminny Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W turnieju wzięli udział uczniowie z 3 szkół podstawowych i 2 gimnazjów. Każdą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna wyłoniona w wyniku eliminacji szkolnych. Uczniowie rozwiązywali test złożony z 25 pytań dotyczących: zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym i zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  Następnie przystępowali do jazdy rowerem po torze sprawnościowym złożonym z przeszkód:  rynna, korytarz z desek, równoważnia, tarka, pochylnia, łezka, zatrzymanie w miejscu. 
Organizatorem zawodów był pan Wiesław Warcholak, nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Starym Sączu. Podczas turnieju obecny był policjant z Komisariatu Policji w Starym Sączu.

W wyniku rywalizacji reprezentacja naszego gimnazjum zajęła I miejsce, a  kolejne miejsce drużyna z Gimnazjum z Przysietnicy. Zwycięska drużyna przechodzi do etapu powiatowego turnieju, który odbędzie się 28 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu.

 

   


Reprezentacja naszej szkoły:

Adam Wastag - klasa 3A

Jakub Fryzowicz - klasa 2A

Bartłomiej Szewczyk - klasa 1a

Opiekun: pani Teresa Tokarczyk

 

 

 

Autor: Teresa Tokarczyk
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.