Wycieczka rowerowa

W ramach koła turystycznego odbyła się wycieczka rowerowa. Brała w niej udział młodzież naszego gimnazjum pod opieką pani Edyty Dutka i pana Macieja Rejowskiego.

W środę, 17.09.2014r. spotkaliśmy się o 16.00  pod szkołą i wybraliśmy się na wycieczkę rowerową. Trasa wycieczki wiodła od ulicy Piłsudskiego w kierunku lasu, gdzie ścieżkami leśnymi przejechaliśmy kilkanaście kilometrów w kierunku Moszczenicy Wyżnej. Powrót odbył się asfaltową drogą do Starego Sącza.

W wycieczce brali udział: Szewczyk Michał i Bartek, Kamiński Łukasz, Rejowski Jan, Csorich Adrian, Drzyzga Paweł.

Zapraszamy do udziału w kolejnych takich wycieczkach, w których wymagany jest sprawny rower, trochę czasu i szczypta dobrych chęci.

Autor: Maciej Rejowski