• Romeo i Julia w wersji angielskiej
  • Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe
  • wowslider.com
  • Zabawa szkolna
Romeo i Julia w wersji angielskiej1 Występ z okazji Świąt Wielkanocnych2 Szlachetna Paczka3 Casting na Św. Mikołaja4 Akademia z okazji 11 listopada5 Wycieczka do Oświęcimia6 Walentynki7 Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe8 Akcja charytatywna9 Zabawa szkolna10
bootstrap slider by WOWSlider.com v8.7

Insta.Ling - system skutecznej nauki słownictwa z języków obcych

W ramach nauki słownictwa z języka angielskiego uczniowie z klas prowadzonych przez p.¤Agnieszkę Obrzud otrzymali możliwość korzystania z internetowego systemu nauczania słownictwa Insta.Ling. Każdy uczeń otrzymał swój osobisty login i¤hasło a także informację dla rodziców jak śledzić postępy swoich dzieci. Co tydzień nauczyciel dodaje kolejną partię słówek a system Insta.Ling odpowiednio dopasowywuje ilość nowych słów do indywidualnego poziomu ucznia. Aby podnieść efektywność uczenia się słownictwa uczeń powinien wykonać sesję ćwiczeniową przynajmniej raz dziennie.

Insta.Ling to strona internetowa do skutecznej nauki słówek. W ramach programu szkolnego nauczyciel, uczniowie i rodzice otrzymują bezpłatny dostęp do Insta.Ling.
Insta.Ling jest:
  • systemem do nauki nowych słówek
  • systemem do utrwalania słówek
  • systemem do kontroli systematyczności pracy ucznia
  • systemem do śledzenia postępów ucznia

Insta.Ling jest aplikacją do szybkiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom i rodzicom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów. Pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników.

Autor: Agnieszka Obrzud