PISZĄ O NAS... Szkolenie dla nauczycieli w ramach Sądeckiej Akademii Siatkówki, portal starosadeckie.info 04.05.2015

czytaj online + zdjęcia

Dnia 30.04.2015 w Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu odbyło się siatkarskie szkolenie dla nauczycieli szkół zrzeszonych w ramach Sądeckiej Akademii Siatkówki.

Zgromadzeni na tym spotkaniu nauczyciele ze szkół Akademii Siatkarskiej wsłuchiwali się w przedstawione nowoczesne formy rozgrzewki siatkarskiej, sposoby poruszania się zawodniczki po boisku, metody nauczania zagrywki oraz ćwiczenia wstępne ataku w piłce siatkowej.

Szkolenie prowadzili nauczyciele SOS Stary Sącz: Janusz Pasiut, Jakub Kaliciecki i Maciej Rejowski.

Na szkoleniu zostały też przedstawione zamierzone działania na najbliższy okres w ramach Sądeckiej Akademii Siatkówki.