Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1 października 2015 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców rocznik 2000 i młodsi.
Celem imprezy było popularyzowanie biegów przełajowych wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie mistrzów powiatu oraz reprezentacji na zawody wojewódzkie.
Nasze gimnazjum reprezentowali: Dominika Lachowska IIId, Dorota Kołbon Ib,  Dawid Polakiewicz IIIb, Przemysław Bielak IIc, Marcin Łacniak Ic, Krzysztof Kowalik Id. Opiekunem uczniów była pani Małgorzata Maśko, nauczycielka wychowania fizycznego.
I miejsce  - Mistrzem Powiatu Nowosądeckiego w roczniku 2000 został Dawid Polakiewicz
III miejsce - w roczniku 2002 zajął Marcin Łacniak
VII miejsce - w roczniku 2000 zajęła Dominika Lachowska

Cała trójka awansowała do zawodów wojewódzkich które odbędą się w Nowym Targu 07.10.2015 r.

Gratulujemy i życzymy powodzenia !

Autor: Małgorzata Maśko