Wycieczka górska szlakami Beskidu Sądeckiego

3 października 2015 r. wyruszyliśmy na wycieczkę górską szlakami Beskidu Sądeckiego .

W wędrówce wzięli udział uczniowie realizujący projekt edukacyjny z tematyki turystycznej ; Marta Michalak, Aleksandra Pasiut, Karolina Plata, Melania Zajączek, Natalia Olszowska oraz inni uczniowie; Szymon Golonka, Kacper Łacniak, Mateusz Włodarz.

Naszą przygodę rozpoczęliśmy w Kosarzyskach, skąd, mijając Obidzę, dotarliśmy na szczyt Eliaszówki. Z wybudowanej niedawno wieży widokowej podziwialiśmy piękny krajobraz, a dzięki doskonałej pogodzie również Pieniny i Tatry. Następnie udaliśmy się w kierunku Piwnicznej .

Sądzę, że wycieczka się podobała i pomimo zmęczenia, dostarczyła  wielu pozytywnych wrażeń. Już dzisiaj zapraszam do liczniejszego uczestnictwa w działaniach Koła Turystycznego, gdyż jestem przekonany, że więcej młodzieży lubi spędzać aktywnie wolny czas.

Maciej Rejowski

Autor: Maciej Rejowski