Turniej Sądeckiej Ligi Piłki Siatkowej

28 października 2015 r. na hali sportowej w przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Piwnicznej - Zdroju odbył się pierwszy Turniej Sądeckiej Ligi Piłki Siatkowej w sezonie szkolnym 2015/2016.

Na początku imprezy nastąpiło podsumowanie wcześniejszych rozgrywek za rok 2014/2015 oraz za 20 lat działalności Sądeckiej Ligi Szkolnej. W poprzednim sezonie zawodniczki i zawodnicy z naszego gimnazjum uplasowali się na 2 miejscu. W ciągu dwudziestoletniej działalności Sądeckiej Ligi Szkolnej reprezentacje Gimnazjum im. J Słowackiego w Starym Sączu odnosiły liczne sukcesy. Po ogólnym podliczeniu wyników za ten okres, w kategorii chłopców okazaliśmy się najlepsi, a w kategorii dziewcząt zajęliśmy 2 miejsce.

Następnie rozegrane zostały mecze, w których nasze uczennice uległy jedynie drużynie z Gimnazjum nr 11 z Nowego Sącza i zdobyły 2 miejsce pokonując dwa zespoły z Piwnicznej i Łomnicy.

Chłopcy rozegrali dwa mecze, wygrywając z drugim zespołem z Piwnicznej i ulegając uczniom z Gimnazjum nr 11 z Nowego Sącza.

Kolejny turniej w ramach Sądeckiej Ligii Szkolnej jest zaplanowany na 12.11.2015 r. w Nowym Sączu.

Uczniom gratulujemy sukcesów i życzymy wytrwałości w treningach!

Autor: Maciej Rejowski