Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu (Gimnazjum do 2017r.)

  • Zajęcia integracyjne
  • Klasa pierwsza w Bibliotece Miejskiej
  • Klasa pierwsza tworzy koktaile
  • Występ z okazji Dnia Nauczyciela
  • Ślubowanie klas pierwszych
  • Wycieczka na Górę Miejską
  • Rycerze w naszej szkole
  • Nasi uczniowie przy pomniku Golgota Wschodu
  • Wygrywamy w Zawodach Siłowych
  • Casting na św. Mikołaja
  • Happy Teddy Bear Day
  • slider
  • Konkurs My Christmas Card
Zajęcia integracyjne 1 Klasa pierwsza w Bibliotece Miejskiej2 Klasa pierwsza tworzy koktaile3 Występ z okazji Dnia Nauczyciela4 Ślubowanie klas pierwszych5 Wycieczka na Górę Miejską6 Rycerze w naszej szkole7 Nasi uczniowie przy pomniku Golgota Wschodu8 Wygrywamy w Zawodach Siłowych9 Casting na św. Mikołaja10 Happy Teddy Bear Day11 Jasełka 201712 Konkurs My Christmas Card13
jquery slider by WOWSlider.com v8.7
 

 

 

XIII Mistrzostwa w Sportach Siłowych o Puchar Burmistrza Starego Sącza


2 grudnia 2015 r. na hali sportowej przy Zespole Szkół w Przysietnicy odbyły się XIII Mistrzostwa w Sportach Siłowych o Puchar Burmistrza Starego Sącza.

Naszą szkołę reprezentowało 13 uczniów:

1.Lorczyk Karol

2.Kowalik Krzysztof

3.Paweł Węgrzyn

4.Klag Dominik

5.Rejowski Jan

6.Mateusz Jagiełka

7.Łukasz Stec

8.Gruca Przemysław

9.Garwol Wiktor

10.Polakiewicz Dawid

11.Jop Maciej

12.Jakub Dobrowolski

13.Wastag  Adrian

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

III miejsce w wadze do 50 kg zajął Karol Lorczyk, wyciskając 30 kg,

II miejsce w wadze do 55 kg zajął Krzysztof Kowalik, wyciskając 40 kg,

I miejsce w wadze do 60 kg zajął Adrian Wastag, podnosząc 75 kg,

II miejsce w wadze do 60 kg zajął Jan Rejowski, podnosząc 55 kg,

II miejsce w wadze do 70 kg zajął Paweł Węgrzyn, wyciskając 70 kg,

I miejsce w wadze do 65 kg zajął Wiktor Garwol, podnosząc 65 kg,

I miejsce w wadze do 70 kg zajął Łukasz Stec, wyciskając 80 kg,

III miejsce w wadze do 70 kg zajął Dawid Polakiewicz, podnosząc 65 kg,

I miejsce w wadze powyżej 70 kg zajął Mateusz Jagiełka, wyciskając 82.5 kg,

II miejsce w wadze powyżej 70 kg zajął Jakub Dobrowolski, podnosząc również 82.5 kg (w przypadku podniesienia tego samego ciężaru decydowała waga zawodnika),

III miejsce w wadze powyżej 70 kg zajął Maciej Jop, podnosząc 80 kg.

Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.

W kategorii drużynowej nasza szkoła zajęła I miejsce, podnosząc łącznie 632 kilogramów. Burmistrz Jacek Lelek wręczył zwycięzcom pamiątkowy dyplom i puchar.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Autor: mgr Edyta Dutka
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.