Międzyszkolny Konkurs Obcojęzycznej Piosenki Bożonarodzeniowej

14 stycznia uczennice naszej szkoły wystąpiły w konkursie obcojęzycznej piosenki bożonarodzeniowej.

Konkurs, który miał miejsce w Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu miał na celu popularyzację utworów muzycznych krajów europejskich o tematyce bożonarodzeniowej. Oprócz tego kładł nacisk na doskonalenie umiejętności językowych uczniów, kształtowanie umiejętności językowych oraz postawy twórczego uczestnictwa w dorobku kulturowym Europy.

Uczennice zaśpiewały:

Alicja Kożuch i Dorota Konstanty - Rocking around the Christmas tree

Kinga Kurowska - Silent Night

Kinga zajęła II miejsce w kategorii solistek.

Gratulujemy

Galeria zdjęć (Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu)

Autor: Agnieszka Obrzud