"Wolni od narkotyków - kreatywni w życiu" - konkurs profilaktyczny

Uczniowie naszego Gimnazjum  wykonali prace na Konkurs w ramach kampanii  „Wolni od narkotyków – Kreatywni w życiu”. Konkurs organizowany był przez Eksperta Wojewódzkiego ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego i Kuratorium Oświaty w Krakowie we współpracy Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. Konkurs skierowany został do uczniów wszystkich klas gimnazjów z terenu województwa małopolskiego. Celem konkursu było rozpowszechnienie w szkole i środowisku lokalnym informacji na temat szkodliwości substancji psychoaktywnych oraz kształtowanie u uczniów postawy odpowiedzialności za własne zdrowie i zdrowie innych oraz promocję realizacji własnych marzeń i pasji. Prace konkursowe wykonali następujący uczniowie: Klaudia Lizoń, Sylwia Lizoń, Gabriela Sojka, Małgorzata Nalepa, Martyna Tokarczyk, Kinga Tyliszczak.

Prace zostały wykonane pod kierunkiem pani Justyny Tyki we współpracy z pedagogiem szkolnym panią Małgorzatą Koszyk.

Do komisji konkursowej wpłynęły 474 prace.Nasza uczennica Martyna Tokarczyk zdobyła 9 miejsce.

Wszystkim uczniom gratulujemy ciekawych pomysłów prac.

Autor: Małgorzata Koszyk