Walenty w naszym gimnazjum

12. lutego 2016r. w naszej szkole odbyły się walentynki zorganizowane przez Uczniowską Radę Szkolną oraz klub wolontariatu. Przygotowania do tej imprezy trwały kilka tygodni, wolontariusze zdobili pierniczki i wraz z klasą Ia i¤IIb wykonali kartki walentynkowe, uczennice klasy IIIe z Małgosią Jasińską z IIc przygotowały dekoracje korytarzy szkolnych, pozostali gimnazjaliści myśleli nad walentynkowym konkursem.

Pracy było sporo, ale na 12. lutego wszyscy byli gotowi. Zabawa rozpoczęła się od drugiej przerwy, na której zorganizowano kiermasz kartek, pierniczków i kwiatów, można było też zamówić dedykację i „wysłać” kartkę walentynkową. Wybrane piosenki i pocztówki dotarły do adresatów na czwartej lekcji. Wszystkie te działania spotkały się z dużym zainteresowaniem młodzieży, ilość dedykacji, kartek z życzeniami, miło zaskoczyła organizatorów.

Sporo emocji budził także konkurs na najciekawszy prezent walentynkowy: wiersz, piosenkę upominek. Jego zwyciężczynią i szczęśliwą właścicielką dwóch biletów do kina „Helios” w Nowym Sączu została Karolina Borucka z klasy IIIe, gratulujemy i życzymy miłych wrażeń.

Uczniowska Rada Szkolna i wolontariusze dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji walentynek.

Autor: Elżbieta Mrówka, Monika Szczurek

Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl