I miejsce w XVII Międzyszkolnym Komputerowym Konkursie Ortograficznym

6 maja 2016 roku w naszym gimnazjum odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii. W zmaganiach wzięli udział wszyscy uczniowie. Dyktando wyłoniło trzech szkolnych laureatów. Zostały nimi: Kinga Długosz – uczennica klasy IIb, Klaudia Lizoń – uczennica klasy IIIb, Sylwia Lizoń – uczennica klasy IIIb.

Nasze mistrzynie reprezentowały szkołę w XVII Międzyszkolnym Komputerowym Konkursie Ortograficznym w Gołkowicach, który odbył się 18 maja 2016roku.

Konkurs, jak co roku, cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział dziesięć drużyn. Nasze uczennice zdobyły zaszczytne pierwsze miejsce, indywidualnie najlepsza była Sylwia Lizoń, która wywalczyła V¤miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Elżbieta Mrówka