Potrójne zwycięstwo Kingi Kurowskiej w konkursie piosenki anglojęzycznej Let's Sing and Play

15 czerwca Kinga Kurowska i Sylwia Nowak z klasy 3a wzięły udział w V edycji konkursu piosenki anglojęzycznej Let’s Sing and Play.

Całe wydarzenie miało miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu, gdzie wystąpiło ponad stu wykonawców. Poziom konkursu był bardzo wysoki i nasze gimnazjalistki z ciężkim sercem słuchały końcowej oceny jury.

Długie oczekiwanie opłaciło się i jury w składzie dr Renata Jonakowska -Olszowska  - nauczyciel śpiewu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Nowym Sączu (przewodnicząca jury), Barbara Kukiełka-Król - wykładowca języka angielskiego na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, prof. Frederic Widlak - Pełnomocnik Rektora ds programów National Louis University w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu, oraz Joanna Bodziony - przedstawiciel nowosądeckiego Pałacu Młodzieży.

Jury brało pod uwagę muzykalność, walory głosowe, dykcja, poprawność językowa, dobór repertuaru, ruch sceniczny, strój oraz ogólny wyraz artystyczny.

Pierwsze miejsce przypadło naszej uczennicy Kindze Kurowskiej. Ponadto Kinga została nagrodzona przez prof. Widlaka za perfekcyjny angielski i zdobyła również nagrodę publiczności.

Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć (kliknij)

Posłuchaj występu Kingi Kurowskiej

Autor: Agnieszka Obrzud