Gminny Turniej w piłce halowej chłopców

27.09.2016 r. na Hali Sportowej przy Gimnazjum w Barcicach odbył się Gminny Turniej w piłce halowej chłopców. Do rywalizacji stanęły reprezentacje gimnazjów z: Przysietnicy, Barcic, Prywatnego Gimnazjum w Starym Sączu i uczniowie naszej szkoły. Zawody odbywały się systemem każdy z każdym, więc do rozegrania było 6 meczy. Zawodnicy włożyli wiele wysiłku w rywalizację ale wszyscy grali fair play. Klasyfikacja tych zawodów przedstawia się następująco:

1 miejsce - Gimnazjum w Barcicach

2 miejsce  - Gimnazjum im. J . Słowackiego w Starym Sączu

3 miejsce - Gimnazjum w Przysietnicy

4 miejsce - Prywatne Gimnazjum w Starym Sączu

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych etapach rozgrywek.

W składzie naszej reprezentacji grali: Jakub Szczygieł, Karol Plata, Marcin Łacniak, Krystian Jaworski, Bartek Kurzeja, Rafał Oracz, Adrian Pietrzak, Kacper Pierzchała, Przemek Bielak, Marek Górecki.

Opiekunem drużyny podczas zawodów był Maciej Rejowski.

Autor: Maciej Rejowski