Zawody Międzygminne w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców

18.11.2016 r. na hali sportowej w Łącku odbyły się Zawody Międzygminne w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Uczniowie naszego gimnazjum rywalizowali z reprezentantami z gimnazjów w Piwnicznej i Jazowsku. W pierwszym meczu zdecydowanie wygrali z uczniami z Piwnicznej, lecz w kolejnym meczu musieli uznać wyższość uczniów z Jazowska. Ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce w tych rozgrywkach.

W skład naszej reprezentacji wchodzili: Jakub Szczygieł, Eryk Hyclak, Bartłomiej Ślaga, Maciej Radecki, Rafał Sopata, Karol Plata, Krystian Jaworski, Bartłomiej Janik, Przemysław Bielak.

Opiekę nad uczniami sprawował Maciej Rejowski.