Bal Karnawałowy

Karnawał czas zacząć….!!!

Uczniowie naszego Gimnazjum wkroczyli w okres karnawałowy z wielką pompą. Osoby wchodzące w skład URS zorganizowały bal karnawałowy, który odbył się 19.01.2017r., a jego tematem przewodnim były lata 80-te. Nasi szkolni operatorzy sprzętu: Maksymilian Wójtowicz oraz Adrian Pietrzak zadbali o świetną muzykę – zarówno tę z aktualnych list przebojów – jak i z lat 80-ych. Młodzież bawiła się wspaniale, o czym świadczyła ich obecność na parkiecie. Po krótkiej przerwie na złapanie oddechu, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą stylizację disco z lat 80-tych. Konkurs wygrała Alicja Kożuch kl. 3b i otrzymała ładowarkę przenośną (powerbank). II miejsce zajął Piotr Padula kl. 1c (ładowarka przenośna) natomiast III miejsce Patrycja Pierzga kl.3c (głośnik Bluetooth).

Aby uatrakcyjnić i tak już świetną zabawę, zorganizowano karaoke. Utwory pochodziły oczywiście z repertuaru lat 80-tych. Młodzież była zachwycona tym pomysłem i chętnie zaprezentowała swoje umiejętności wokalne.

Podczas balu młodzież sprzedawała ciasto własnego wypieku oraz sok cytrynowy.

Cały dochód ze sprzedaży został przekazany na leczenie Bartusia Świderskiego.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji balu

Zapraszamy do galerii zdjęć (autor: Agnieszka Obrzud)

Autor: Opiekun URS Monika Szczurek