Turniej Strzelecki z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

4 marca 2017 roku na strzelnicy w Barcicach rozegrany został Turniej Strzelecki z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Celem turnieju było uczczenie pamięci tysięcy ofiar pomordowanych przez NKWD i UB, żołnierzy i partyzantów podziemia w latach 1945-1956. Trzy osobowe reprezentacje szkół oddały 10+3 strzały z pozycji stojącej z karabinku pneumatycznego z odległości 10 metrów.

Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego reprezentowali uczniowie:

Michał Augustyniak z klasy 1c

Marek Zaremba z klasy 1c

Szczepan Grabek z klasy 1a

W klasyfikacji drużynowej uczniowie naszej szkoły zajęli 1 miejsce zdobywając 247 punktów. Wyprzedzili Gimnazjum z Podegrodzia i Gimnazjum z Barcic.

W klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce zajął Michał Augustyniak

II miejsce zajął Marek Zaremba

Zespół naszej szkoły otrzymał puchar, złote medale i upominki rzeczowe.

Indywidualnie uczniowie nagrodzeni zostali pucharami, medalami i otrzymali dyplomy.

Gratulujemy!!!

opiekun Edyta Dutka