Razem „cieplej”! - ognisko integracyjne URS

25.05.2017r. – czwartek – pogoda nie zachwyca, jest pochmurno, szaro, chłodno, ma ochotę padać, ale gimnazjaliści ze Starego Sącza, Barcic Przysietnicy i Gołkowic postanawiają, że ten dzień spędzą razem.

Ognisko na Ołtarzu Papieskim – to kolejne działanie mające na celu integrację URS działających na terenie Gminy Stary Sącz.

Tym razem do stałego już grona uczestników dołączają jeszcze zwycięzcy konkursów organizowanych z okazji Dnia Ziemi z Gimnazjum Słowackiego.

O godzinie 9.00 – na przekór pogodzie wszyscy wyruszamy na Starosądeckie Błonie. Tam rozpalamy grilla, pieczemy kiełbaski, bawimy się na placu zabaw „dla dzieci” i ku ogólnej radości gramy w kalambury.

Padający – po jakimś czasie deszcz – nie psuje wspólnej zabawy, w której chodzi głównie oto, aby być razem.

Zapraszamy do galerii zdjęć(autor: Karolina Botwina)

Autor: Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami