Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama Beskidu” informuje, że w partnerstwie z Gminą Stary Sącz rozpoczęła realizację projektu pn. „Nowoczesna szkoła – przepustką do kariery” dofinansowanego z Funduszy Europejskich.

Projekt realizowany jest w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.3 Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne, z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

Projekt skierowany jest do uczniów oraz nauczycieli szkół dla których organem prowadzącym jest Gmina Stary Sącz.

03-10-2017 Korekta regulaminu rekrutacyjnego projektu „Nowoczesna szkoła - przepustką do kariery”

18-09-2017 Rekrutacja uczniów i uczennic do projektu „Nowoczesna szkoła – przepustką do kariery”

16-09-2017 Rekrutacja uczniów i uczennic do projektu „Nowoczesna szkoła – przepustką do kariery”

Rekrutacja nauczycieli do projektu „Nowoczesna szkoła – przepustką do kariery"