Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
(Gimnazjum do 2017r.)

Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama Beskidu” informuje, że w partnerstwie z Gminą Stary Sącz rozpoczęła realizację projektu pn. „Nowoczesna szkoła – przepustką do kariery” dofinansowanego z Funduszy Europejskich.

Projekt realizowany jest w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.3 Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne, z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

Projekt skierowany jest do uczniów oraz nauczycieli szkół dla których organem prowadzącym jest Gmina Stary Sącz.

01-04-2019 Stypendia - Lokalna Brama Beskidu

03-10-2017 Korekta regulaminu rekrutacyjnego projektu „Nowoczesna szkoła - przepustką do kariery”

18-09-2017 Rekrutacja uczniów i uczennic do projektu „Nowoczesna szkoła – przepustką do kariery”

16-09-2017 Rekrutacja uczniów i uczennic do projektu „Nowoczesna szkoła – przepustką do kariery”