• Romeo i Julia w wersji angielskiej
  • Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe
  • wowslider.com
  • Zabawa szkolna
Romeo i Julia w wersji angielskiej1 Występ z okazji Świąt Wielkanocnych2 Szlachetna Paczka3 Casting na Św. Mikołaja4 Akademia z okazji 11 listopada5 Wycieczka do Oświęcimia6 Walentynki7 Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe8 Akcja charytatywna9 Zabawa szkolna10
bootstrap slider by WOWSlider.com v8.7

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 r. zainaugurowaliśmy nowy Rok Szkolny 2017/2018.

Uroczystość poprzedziła msza św. w Kościele Parafialnym św. Elżbiety w Starym Sączu.

Na hali sportowej zgromadzili się: dyrekcja, nauczyciele, rodzice, uczniowie i zaproszeni goście: Burmistrz Jacek Lelek, ks.Janusz Ryba - proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego.

Na początku uroczystości Burmistrz Jacek Lelek pogratulował pani Wioletcie Nowak awansu na dyrektora szkoły.

Nasza szkoła zmieniła status. W wyniku reformy ponownie stała się Szkołą Podstawową nr 2 im. Juliusza Słowackiego, dlatego w naszym gronie przywitaliśmy dwie klasy pierwsze, dwie czwarte, trzy siódme oraz nowych nauczycieli:

- Bożenę Bielak –wychowawcę k l a

- Stanisławę Bielak – wychowawcę kl I b

- Beatę Knagę - Obrzud- nauczyciela matematyki i wychowawcę kl. 7a

- Anetę Mamalę – nauczyciela chemii

- Małgorzatę Kaczor- nauczyciela fizyki

- Martę Lelito – wychowawcę świetlicy

- siostrę Elżbietę

Po odśpiewaniu hymnu szkoły głos zabrała pani dyrektor Wioletta Nowak, która przywitała wszystkich zebranych, a szczególnie uczniów klas pierwszych, rozpoczynających naukę w szkole podstawowej. Życzyła uczniom jak najlepszych wyników w nauce i przypomniała o bezpiecznym zachowaniu w szkole.

Po tym wystąpieniu słowa do uczniów i nauczycieli oraz rodziców skierował Burmistrz Jacek Lelek. Życzył wszystkim uczniom radości, nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci. Również proboszcz Janusz Ryba dołączył się do życzeń skierowanych do uczniów i nauczycieli.

Uczniowie klasy II b przygotowali z okazji rozpoczęcia roku szkolnego okolicznościowy montaż słowno-muzyczny, w którym nawiązali do wydarzeń 1 września 1939 r. - 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Po zakończeniu części oficjalnej młodzież pod opieką nauczycieli udała się do klas na pierwszą lekcję wychowawczą.

Zapraszamy do galerii zdjęć (autor: Agnieszka Obrzud)

Autor: Ewa Załubska