• Romeo i Julia w wersji angielskiej
  • Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe
  • wowslider.com
  • Zabawa szkolna
Romeo i Julia w wersji angielskiej1 Występ z okazji Świąt Wielkanocnych2 Szlachetna Paczka3 Casting na Św. Mikołaja4 Akademia z okazji 11 listopada5 Wycieczka do Oświęcimia6 Walentynki7 Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe8 Akcja charytatywna9 Zabawa szkolna10
bootstrap slider by WOWSlider.com v8.7

Zajęcia integracyjne w klasie IV

Integrowanie klasy to bardzo ważny element oddziaływań wychowawczo - profilaktycznych. We wrześniu 2017r. pedagog szkolny wraz z grupą Młodzieżowych Liderów Promocji Zdrowia, Przeprowadził zajęcia integracyjne w klasach czwartych oraz zajęcia pozwalające budować pozytywne relacje w klasach siódmych.

Zajęcia te mają pomóc uczniom naszej szkoły zaadoptować się do nowych warunków, w nowej szkole oraz pomóc w integracji z grupą. Zwracają szczególną uwagę na to, jak ważne jest budowanie pozytywnych relacji rówieśniczych, aby każdy w klasie mógł czuć się dobrze i bezpiecznie. Przekazano także uczniom informację, że w sytuacjach trudnych, nie są sami i zawsze mogą i powinni zwrócić się o pomoc. Kontynuacją wyżej opisanych zajęć będą zaplanowane na październik zajęcia integracyjne w klasach siódmych z udziałem pedagogów Poradni Psychologiczno Pedagogicznej.

Zapraszamy do galerii zdjęć  (autor: Kinga Florek, Agnieszka Obrzud)