• Romeo i Julia w wersji angielskiej
  • Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe
  • wowslider.com
  • Zabawa szkolna
Romeo i Julia w wersji angielskiej1 Występ z okazji Świąt Wielkanocnych2 Szlachetna Paczka3 Casting na Św. Mikołaja4 Akademia z okazji 11 listopada5 Wycieczka do Oświęcimia6 Walentynki7 Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe8 Akcja charytatywna9 Zabawa szkolna10
bootstrap slider by WOWSlider.com v8.7

Znamy wyniki wyborów do Uczniowskiej Rady Szkolnej

Od kilkunastu dni uczniowie naszej szkoły żyli wyborami do URS. Typowali przedstawicieli klas, organizowali kampanię wyborczą. Wiele trudu kosztowało ich przygotowanie plakatów, ulotek, programów. Prawdziwym wyzwaniem był udział w debacie przedwyborczej, podczas której należało przedstawić swoją kandydaturę, a także odpowiedzieć na konkretne, czasami podchwytliwe pytania. A wszystko to dla jednej chwili, chwili ogłoszenia wyników wyborów. Oto one:

·        Artur Janusz – kl. IIIc

·        Piotr Padula – kl. IIc

·        Marek Wójcik – kl.VIIc

·        Aleksandra Sekuła – kl. IIb

·        Julia Kruczek – kl.IIIa

·        Dominika Dąbrowska – kl. IIIb

·        Julia Zegarlińska – kl.IVa

·        Szymon Kostrzeba – kl. IVa

Zwycięzcom gratulujemy. Przypominamy, że władza to nie tylko „przyjemność”, zapraszamy więc do ciężkiej pracy.

Galeria zdjęć z wyborów 26.09.2017 (autor: Szymon Golonka)

Galeria zdjęć - Debata przedwyborcza 22.09.2017 (autor: Agnieszka Obrzud)

Protokół z wyborów 26.09.2017

Autor: Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami