• Romeo i Julia w wersji angielskiej
  • Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe
  • wowslider.com
  • Zabawa szkolna
Romeo i Julia w wersji angielskiej1 Występ z okazji Świąt Wielkanocnych2 Szlachetna Paczka3 Casting na Św. Mikołaja4 Akademia z okazji 11 listopada5 Wycieczka do Oświęcimia6 Walentynki7 Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe8 Akcja charytatywna9 Zabawa szkolna10
bootstrap slider by WOWSlider.com v8.7

Uczennica naszej szkoły podczas II Biegu Barana

Dzisiaj 8 października odbyła się II edycja Biegu Barana. Uczestnicy biegu wspierają cele Fundacji Na Ratunek ze Świniarska. W tegorocznej edycji wszystkie zebrane fundusze przekazane zostaną na pomoc dla p. Józefa Szabli ze Skrudziny.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 1a Tosia Sowińska (kategoria klasy 1-3 szkoły podstawowej). Gratulacje!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć (autor: Agnieszka Obrzud)

Autor: Agnieszka Obrzud