Konkurs Głośnego Czytania rozstrzygnięty!

29.09.2017r. w naszej szkole odbył się Konkurs Głośnego Czytania, podczas którego uczniowie prezentowali wybrane przez siebie fragmenty tekstów. Wśród czytanych autorów znalazł się A. Mickiewicz, A. Sapkowski, J. Grzędowicz a nawet D. Trump, co świadczy o szerokich zainteresowaniach młodych ludzi.

Zwycięzcami konkursu zostały:

Amelia Wokacz – kl. VII c

Zuzanna Obrzud – kl. VII c

Zuzanna Król - kl. VII b.

Gratulujemy i cieszymy się, że w dobie Internetu są uczniowie, którzy potrafią pięknie głośno czytać.

Autor: URS z opiekunami