• Romeo i Julia w wersji angielskiej
  • Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe
  • wowslider.com
  • Zabawa szkolna
Romeo i Julia w wersji angielskiej1 Występ z okazji Świąt Wielkanocnych2 Szlachetna Paczka3 Casting na Św. Mikołaja4 Akademia z okazji 11 listopada5 Wycieczka do Oświęcimia6 Walentynki7 Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe8 Akcja charytatywna9 Zabawa szkolna10
bootstrap slider by WOWSlider.com v8.7

Konkurs Głośnego Czytania rozstrzygnięty!

29.09.2017r. w naszej szkole odbył się Konkurs Głośnego Czytania, podczas którego uczniowie prezentowali wybrane przez siebie fragmenty tekstów. Wśród czytanych autorów znalazł się A. Mickiewicz, A. Sapkowski, J. Grzędowicz a nawet D. Trump, co świadczy o szerokich zainteresowaniach młodych ludzi.

Zwycięzcami konkursu zostały:

Amelia Wokacz – kl. VII c

Zuzanna Obrzud – kl. VII c

Zuzanna Król - kl. VII b.

Gratulujemy i cieszymy się, że w dobie Internetu są uczniowie, którzy potrafią pięknie głośno czytać.

Autor: URS z opiekunami