30 września 2017r. odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Kolarstwie Górskim Pracowników Oświaty i członków ZNP. Naszą placówkę reprezentowała p. Agnieszka Obrzud, która zajęła II miejsce zarówno w kategorii „Pracownicy Oświaty” jak i w kategorii „Członkowie Związku Nauczycielstwa Polskiego”.
Organizatorem mistrzostwa był Zarząd Okręgu Małopolskiego ZNP, Oddział Grybów ZNP. Zawody odbyły się w Wierchomli.

Celem zawodów było propagowanie zdrowego stylu życia, promowanie piękna polskich krajobrazów a także popularyzacja turystyki rowerowej jako dyscypliny sportu.

„Trasa była wymagająca, prawie 30km w terenie górskim. Jednakże piękne widoki oraz wygrana zrekompensowały trud stromych podjazdów i technicznych zjazdów”, mówi p. Agnieszka.

Gratulujemy!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć (autor: Agnieszka Obrzud)