• Romeo i Julia w wersji angielskiej
  • Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe
  • wowslider.com
  • Zabawa szkolna
Romeo i Julia w wersji angielskiej1 Występ z okazji Świąt Wielkanocnych2 Szlachetna Paczka3 Casting na Św. Mikołaja4 Akademia z okazji 11 listopada5 Wycieczka do Oświęcimia6 Walentynki7 Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe8 Akcja charytatywna9 Zabawa szkolna10
bootstrap slider by WOWSlider.com v8.7

KOKTAJLOWE SZALEŃSTWO W KLASIE 1 B

Niedawno w klasie 1 b omawialiśmy tematykę poznawania świata pięcioma zmysłami. Dzisiaj skupiliśmy się tylko na jednym zmyśle – smaku i staliśmy się degustatorami kolorowych owocowych koktajli. A w dodatku – to przecież samo zdrowie!

Pani Bożena poprosiła o odpowiedni ubiór – fartuszki, a także potrzebne do schowania naszych niesfornych kosmyków opaski, chusteczki, czepki, a nawet prawdziwe kucharskie czapki. Najpierw zapoznaliśmy się z budową blendera i jego działaniem, a następnie 4 grupy stanęły do rywalizacji – czyj koktajl będzie bardziej kolorowy, bardziej urozmaicony i po prostu smaczniejszy. Po założeniu naszych ubiorów i umyciu rąk przystąpiliśmy do pracy, której zwieńczeniem była degustacja zdrowych owocowych koktajli.

Każda grupa pięknie przygotowała się do zadania, nie zapominając o ładnym nakryciu stolików obrusikami. Po chwili wszyscy piliśmy zdrowe i pożywne witaminowe koktajle. Była to niesamowita frajda zarówno dla dzieciaków, jak i dla pani Bożeny, która mogła popróbować tych pyszności w każdej grupie ;P

Zapraszamy do galerii zdjęć (autor: p. Bożena Bielak)

Autor: Bożena Bielak