Akcja charytatywna "Góra grosza"

"Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie."

W dniach 24 listopada – 6 grudnia 2017 r. wolontariusze naszej szkoły wraz z panią pedagog zorganizowali akcję charytatywną  „Góra grosza”. Akcja ta ma na celu pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom, które nie wychowują się w swoich rodzinach tylko w domach dziecka czy też w rodzinach zastępczych.
Pośrednią, ale jakże ważną misją akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie uczniom naszej szkoły, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Autor: Małgorzata Koszyk