Turniej Mikołajkowy w ramach Projektu Edukacyjnego

6 grudnia 2017 r. na hali sportowej naszej szkoły został rozegrany XV Turniej Mikołajkowy w piłkę siatkową w kategorii klas VII oraz klas II i III Gimnazjum. Organizatorem była grupa uczniów z klasy IIC Emilia Bawełkiewicz, Sylwester Mordarski, Marek Ziemba, Mariusz Kurzeja, Bogdan Fabiś realizująca Projekt Edukacyjny „Organizacja imprezy sportowej - Turniej Mikołajkowy w piłkę siatkową” pod opieką Małgorzaty Maśko, nauczyciela WF.

Celem zawodów było propagowanie siatkówki jako dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair play, integracji młodzieży. Natomiast uczniowie realizujący projekt mieli możliwość zmierzenia się z zadaniem organizacji imprezy sportowej. Opracowali plakaty informacyjne, harmonogram rozgrywek, regulamin zawodów oraz pozyskali sponsora - Sklep „biurOwiec”, który przekazał słodycze na nagrody dla zawodników. Dyrektor szkoły pani Wioletta Nowak rozpoczęła Turnieju Mikołajkowy życząc uczestnikom zawodów zdrowej rywalizacji a realizującym projekt udanej imprezy sportowej.

Komunikat końcowy

W zawodach klas VII brały udział reprezentacje 3 klas

I miejsce zajęła klasa VIIC w składzie: Zuzanna Obrzud, Kaja Sukiennik, Amelia Wokacz, Jerzy Chlipała, Oskar Baraściak, Artur Kozieński

II miejsce klasa VIIB

III miejsce klasa VIIA

W kategorii klas II gimnazjum brały udział klasy: kl. IIa, kl. IIb, kl. IIc

I miejsce  zajęła klasa IIa w składzie: Julia Bober, Katarzyna Dutka, Martyna Jawor, Jakub Szczypta, Szczepan Grabek, Mateusz Wyrostek,

II miejsce klasa IIc

III miejsce klasa IIB

W kategorii klas III gimnazjum brały udział klasy: kl. IIIA, kl. IIIB, kl. IIID

I miejsce zajęła klasa IIID w składzie: Krzysztof Kowalik, Krzysztof Ziemba, Sebastian Miśkowiec, Kamil Padula

II miejsce klasa IIIA

III miejsce klasa IIIB

Uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni dyplomami i słodyczami ufundowanymi przez właścicieli sklepu „biurOwiec” za co serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do galerii zdjęć (udostępione przez p. Małgorzatę Maśko)

Autor: Małgorzata Maśko