Zanim będziemy czytelnikami szkolnej biblioteki...

W czwartek (07.12.2017) klasa 1a została zaproszona do biblioteki szkolnej na „Lekcję biblioteczną”. Pani Halina Madziar najpierw serdecznie nas powitała, a następnie podziękowała wszystkim tym, którzy włączyli się do akcji” Podaruj Bibliotece Książkę”. Następnie pani bibliotekarka zapoznała nas z Regulaminem Korzystania z Biblioteki Szkolnej. Opowiedziała nam i pokazała jak będą ułożone książki na regałach w bibliotece. Potem wspólnie czytaliśmy „Prośby książek”. Mogliśmy obejrzeć księgozbiór, z którego już wkrótce będziemy mogli korzystać. Na zakończenie lekcji wszyscy otrzymaliśmy zakładki do książki. Wszystkie pierwszaki z naszej szkoły z niecierpliwością czekają na dzień 15 grudnia, kiedy to zostaną oficjalnie włączone w poczet czytelników biblioteki Szkoły Podstawowej nr 2 w Starym Sączu.

Zapraszamy do galerii zdjęć (autor: Stanisława Bielak)

Autor: Stanisława Bielak