Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu               
 (Gimnazjum do 2017r.)

  • Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki
 
 
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Przedświąteczne akcje wolontariuszy


Jak co roku grudzień jest miesiącem bardzo wytężonej pracy dla wolontariuszy naszej szkoły. Przez cały listopad, dwa razy w tygodniu, spotykaliśmy się i własnoręcznie wykonywaliśmy kartki świąteczne. Dzięki zrozumieniu i akceptacji księży proboszczów z Parafii Św. Elżbiety w Starym Sączu, Parafii Miłosierdzia Bożego w Starym Sączu, Parafii Św. Mikołaja Biskupa w Moszczenicy Niżnej i kapelana Klasztoru Sióstr Klarysek wolontariusze zorganizowali 3 grudnia 2017 r. kiermasz kartek świątecznych.
Akcja kontynuowana była na wywiadówce szkolnej 4 grudnia 2017 r. Rodzice jak co roku chętnie wzięli udział w kiermaszu kartek świątecznych i ciast. Dziękujemy za okazane wsparcie, bowiem zgromadzone fundusze zostały przeznaczone na przedświąteczną pomoc uczniom najbardziej potrzebującym w naszej szkole. Dziękujemy wolontariuszom oraz rodzicom za przygotowanie i przeprowadzenie akcji.
Kolejna akcja charytatywna odbyła się też w dniach 16.12 - 19.12.2017 r. w ramach akcji „Serce – Sercu” na rzecz osób potrzebujących ze środowiska lokalnego. Jej organizatorem od 20 lat jest Fundacja Sądecka, a zbiórka ta jest zarejestrowana w bazie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć

  

Autor: Pani pedagog, wolontariusze
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.